03-5352338
משתלת נקודת חן
הידעת?
 גינת עציץ /מאת : אפרים וייל אגרונום חישתיל
גינת עציץ  /מאת : אפרים וייל אגרונום חישתיל גינת עציץ  /מאת : אפרים וייל אגרונום חישתיל גינת העציץ Garden container, מוצר מוביל ואופנתי באירופה וארה"ב, נכנס בהדרגה גם אלינו. הוא נולד כתוצאה מאופי המגורים העירוני ובא לענות על הצורך האנושי, להקיף את עצמנו בפריחה, גם במקום שאין תנאים טבעיים לכך. גינת העציץ הוא מיכל גידול, בכל גודל, בכל צורה ובכל עיצוב, מכל חומר, פלסטיק, חרס, בטון, סיבי קוקוס ועוד, שבתוכו נשתול באופן מתוכנן ומחושב מיני צמחים שונים. את גינת העציץ נוכל למקם במגוון מקומות,במרפסת, בחצר, בפטיו, על משטח מרוצף, משטח דשא ועוד.
ראה מידע נוסף     
 מדריך מחלות בגינה /מאת שני גור משתלת חישתיל
מדריך מחלות בגינה  /מאת שני גור משתלת חישתיל מדריך מחלות בגינה  /מאת שני גור משתלת חישתיל קשה לחזות מתי תתפרץ מחלה בצמחים. שתיל שגדל ולבלב כל השנה יכול פתאום להתמוטט בלי סיבה נראית לעין. קשה עוד יותר לזהות את גורם המחלה בלי ידע וניסיון בסיסיים. ההתמודדות עם מחלות בגינה נעוצה, ראשית כל, בטיפול נכון בצמחים ובתשומת לב. ככל שנקדים לגלות את סימני המחלה, כך יגדל הסיכוי להדבירה, וככל שתנאי הגידול יהיו טובים יותר, כך נקטין את הסיכוי להתפרצות המחלה מלכתחילה.
ראה מידע נוסף     
 גינת הצל /אפרים וייל – אגרונום חישתיל
גינת הצל  /אפרים וייל – אגרונום חישתיל גינת הצל  /אפרים וייל – אגרונום חישתיל בכל גינה ממוצעת יש שטחי צל וככל שהגינה מתבגרת עם השנים, שטחים אלה הולכים וגדלים וכיוון שכך יש להקדיש מחשבה ותכנון, איך רוצים ששטחי הצל ייראו. לפני שנתחיל במה כן לשתול, חשוב להדגיש מה לא לשתול. צמחים שנראים במיטבם בשמש מלאה, אסור להתפתות ולשתול אותם בצל מלא. רוב צמחי הערוגה הקלאסיים, קיץ וחורף, וינקה ופטוניה, אמנון ותמר ולוע הארי ועוד אחרים,הנותנים מרבדי פריחה בשמש, כשנשתול אותם בצל, האכזבה תהיה גדולה.
ראה מידע נוסף     
 מדריך מזיקים בגינה הביתית /מאת שני גור משתלת חישתיל
מדריך מזיקים בגינה הביתית   /מאת שני גור משתלת חישתיל מדריך מזיקים בגינה הביתית   /מאת שני גור משתלת חישתיל חרקים נמצאים בכל מקום. הם קיימים במגוון מדהים ובמספרים עצומים. ישנם כ- 2 מליון מינים בעולם כולו. מתוכם רק כ- 1,000 יכולים להיחשב כמזיקים, ולמעשה פחות מ- 20 מינים יגרמו לנזק ממשי לגן הפרטי. ההתמודדות עם קומץ זה היא בהחלט אפשרית ואיננה קרב אבוד. הכרות בסיסית עם המזיקים, בחירת צמחים נבונה ועיבוד נכון של הגן, יסייעו ויבטיחו גן בריא ופורח.
ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  הידעת?  |  קישורים  |  מבצעים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
משתלת נקודת חן-Plant Nursery- www.nkh.co.il © כל הזכויות שמורות
רחוב אהרון קציר פינת בן גוריון קרית אונו טלפון:03-5352338 aharon katzir kiryat ono Tel:972-3-5352338
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל